Twoja Szkoła

Ideą programu Twoja Szkoła jest podnoszenie jakości nauczania dzieci. Zebrane fundusze przeznaczamy na zakup sprzętu, książek, tablic multimedialnych i innych pomocy dydaktycznych.

Zobacz więcej

776 SZKÓŁ WZIĘŁO UDZIAŁ W PROGRAMIE LEKKI TORNISTER

Lekki Tornister

Jednym z ważnych problemów, z którym borykają się najmłodsi, są ciężkie tornistry. W ramach naszych działań przypominamy, jak istotna jest edukacja prozdrowotna oraz odciążenie kręgosłupów dzieci.

Zobacz więcej

Wrocławska Sieć Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie

Zadanie publiczne realizowane w 2019 r. i finansowane przez Miasto Wrocław.

Zobacz więcej

DO PROGRAMU TWOJA SZKOŁA PRZYSTĄPIŁO BLISKO 2 TYS. PLACÓWEK

PONAD 16 TYS. OSÓB PRZEBADAŁO ZNAMIONA W RAMACH KAMPANII RAKOOBRONA

BohaterON

Po pierwsze – upamiętniać, po drugie – edukować. Projekt ma na celu uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego i zadbanie o edukację historyczną społeczeństwa.

Zobacz więcej

Rakoobrona

Rak szyjki macicy, czerniak złośliwy i rak płuca - wyprzedź ich ruchy i naucz się przed nimi bronić, bo NAJLEPSZY CZAS NA DZIAŁANIE JEST TERAZ!

Zobacz więcej

Kartka ze szpitala

Najmłodsi pacjenci pod opieką pedagoga wykonują oryginalne pocztówki, na których opisują swoje przeżycia i przesyłają pozdrowienia najbliższym.

Zobacz więcej

POLACY WYSŁALI JUŻ PONAD 830 TYS. KARTEK DO POWSTAŃCÓW

Pomagacie.pl

Platforma finansowania społecznościowego umożliwiającą każdemu bezpłatne prowadzenie skutecznej kampanii w celu zebrania środków na poprawę warunków socjalnych lub zdrowotnych.

Zobacz więcej