Zbadaj znamiona z Rakoobroną

Zbadaj znamiona z Rakoobroną

Mieszkańcy Wrocławia i okolic, zapraszamy na bezpłatne badanie znamion pod kątem czerniaka skóry! W ramach kampanii Rakoobrona rozpoczynamy cykl darmowych konsultacji dermatologicznych. Pierwsza z nich już 10 maja!

Bezpłatne badanie znamion wykona współpracujący z zespołem Rakoobrony lek. dermatolog Katarzyna Nowogrodzka i dr Piotr Kobielak. Począwszy od 10 maja, konsultacje będą odbywać się w każdy wtorek w godz. 15.00 – 19.00 oraz w każdy czwartek w godz. 15.00 - 18.00 w przychodni OTOMED przy ul. Zwycięskiej 14e/4 na wrocławskim Ołtaszynie.

Obowiązują zapisy telefoniczne – rejestracja na bezpłatne badanie znamion jest możliwa od poniedziałku do czwartku w godz. 14.00 – 17.00 po numerem:

71 715 91 91

Serdecznie zapraszamy, bo NAJLEPSZY CZAS NA DZIAŁANIE JEST TERAZ! Przyjdź, zbadaj skórę przed latem i poinformuj o tej możliwości rodzinę oraz znajomych! Zadbaj o zdrowie swoje i innych!

UWAGA! Konsultacja dermatologiczna obejmuje wyłącznie badanie zmian skórnych pod kątem czerniaka złośliwego.

Badania są finansowane ze środków pozyskanych podczas akcji 1% dla OPP i odbywają się w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej RAKOOBRONA.