Wzięliśmy udział w I Zjeździe Rodzin „Dobrej Wioski”!

Wzięliśmy udział w I Zjeździe Rodzin „Dobrej Wioski”!

Fundacja Rosa od ponad roku wspiera wyjazdy najmłodszych na turnusy delfinoterapii organizowane przez Fundację „Dobra Wioska”. W związku z tym weekend pracownicy Fundacji spędzili  w Bochni, gdzie w Domu Pielgrzyma odbył się I Zjazd Rodzin „Dobrej Wioski”.

W czasie trwającego dwa dni wydarzenia zaproszeni goście mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach dotyczących arteterapii, zabaw ruchowych i dramy. Uczestnicy spotkania wykorzystali okazję, aby wymienić się doświadczeniami oraz powspominać wyjazdy na turnusy delfinoterapii. Spotkania i rozmowy zaowocowały wieloma ciekawymi planami na nowy rok. Atrakcją wieczoru, oprócz koncertu Macko Korby, było rozdanie statuetek dla najbliższych przyjaciół Fundacji Dobra Wioska – Delfinków. Wyróżnienia otrzymały: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Fundacja Słoneczko oraz oczywiście Fundacja Rosa.

Dzięki Rosie w 2011 roku aż dziewięcioro dzieci mogło skorzystać z dobroczynnego wpływu delfinoterapii.  W sumie w 2011 roku ponad stu podopiecznych Fundacji „Dobra Wioska” wyjechało na terapię do tureckiego delfinarium.

Czytaj więcej na temat delfinoterapii!

Zobacz relację z turnusów rehabilitacyjnych!

 


 

Galeria