Wypełnij PIT, przekaż 1 procent Fundacji Rosa i wygraj złoto!

Wypełnij PIT, przekaż 1 procent Fundacji Rosa i wygraj złoto!

Rozliczenie roczne nie musi być nieprzyjemnym obowiązkiem. Tylko teraz składając PIT, podatnicy mają szansę na prawdziwe złoto. Portal Podatnik.info i Mennica Wrocławska z myślą o Fundacji Rosa organizują konkurs, w  którym każdy z nas może wygrać sztabkę złota.

Do końca marca trwa pierwszy etap konkursu organizowanego przez portal Podatnik.info. Każdy, kto rozliczy on-line swój podatek przy pomocy programu PIT Pro 2011, ma szansę wygrać jedną z 20 małych sztabek złota najwyższej próby (999,9). Nagrody ufundowała Mennica Wrocławska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odwiedzić stronę www.podatnik.info/konkurs, pobrać program PIT Pro 2011 i rozliczyć za jego pomocą podatek za 2011 rok, przekazując 1 procent na rzecz Fundacji Rosa. Po wysłaniu wypełnionego formularza należy podać swój adres e-mail i – opcjonalnie – polecić konkurs swoim znajomych na popularnych portalach społecznościowych. Potem trzeba już tylko czekać na ogłoszenie listy zwycięzców. Wyniki można sprawdzić 4 kwietnia o godz. 16:00 na: www.podatnik.info/lista. Sztabkę złota wygra co setna osoba biorąca udział w konkursie.

Przeczytaj więcej na temat konkursu!