Uroczyste otwarcie nowej przychodni Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

Miło nam poinformować, że 28 stycznia wzięliśmy udział w uroczystym otwarciu przychodni specjalistycznej Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci oraz zostaliśmy poproszeni o umieszczenie naszego logotypu na jednej z jej ścian wśród innych darczyńców i przyjaciół Fundacji. Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie i że chociaż w małym stopniu przyczyniliśmy się do powstania tego miejsca.

W grudniu wzięliśmy udział w X edycji Fabryki św. Mikołaja, akcji organizowanej przez „Gazetę Wyborczą” we Wrocławiu we współpracy z Fundacją Agory. Zostaliśmy jednym ze Złotych Sponsorów, przekazując 35 tys. złotych Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci na rzecz dokończenia remontu i wyposażenia specjalistycznej przychodni dla dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Nasza Fundacja w 2012 roku również na ten cel przekazała darowiznę 50 tys. złotych.

Jeszcze raz gratulujemy wspaniałego obiektu i życzymy dalszych sukcesów oraz niegasnącej energii do dalszych działań!