Rosa funduje dzieciom wiosenne atrakcje

Rosa funduje dzieciom wiosenne atrakcje

Fundacja Rosa, wytwórnia dziecięcej radości, pracuje pełną parą! Organizacja sfinansuje festyn dziecięcy w Wilczynie, niedużej wsi pod Obornikami na Dolnym Śląsku (28 maja). Na program wydarzenia, którego inicjatorem jest prężnie działający wiejski klub „Małe Wilki”, składają się m.in.: pokaz tańców i mini-spektakl przygotowany przez dzieci z Wilczyna, historyczne pokazy w wykonaniu bractwa rycerskiego, wspólna nauka tańców, poczęstunek. Współorganizatorem imprezy, prócz Fundacji Rosa, jest Stowarzyszenie Aktywnych Społecznie "Trampolina".

To nie wszystkie wiosenne atrakcje, jakie wrocławska fundacja dopina właśnie na ostatni guzik. Już 4 czerwca dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaszkotlu przyjadą z wycieczką do Wrocławskiego Parku Wodnego. W programie same atrakcje: gry i zabawy w dziecięcym basenie pod opieką pracowników fundacji oraz wolontariuszy.

Uwaga! Potrzebujemy wolontariuszy!

Jeśli chcesz wspomóc działania Fundacji Rosa i chciałbyś/chciałabyś 4 czerwca pójść z dziećmi do wrocławskiego aquaparku – zgłoś się do koordynatorki projektu p. Natalii Kuźbik:

natalia@fundacjarosa.pl
tel.: 607677355