Przedstawienie w Zespole Szkół przy Szpitalu św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy

W środę, 11 grudnia, mieliśmy przyjemność być organizatorem przedstawienia dla pięćdziesięciu podopiecznych Zespołu Szkół przy Szpitalu św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy.

Spektakl „Kazio, co to za bajka? (Czyli Kopciuszek inaczej)” wystawił Teatr Kazio Sponge Corporation, którego gwiazdą nomen omen był Kazio – kukiełka z różowej gąbki w zadziornie przekrzywionym berecie oraz białych okularach. Byliśmy pod ogromny wrażeniem, że w takim małym ciele mieści się taki żywiołowy temperament!

Dzielny Kazio wraz z Ciocią i wcale nie taką złą Czarownicą pomogli Kopciuszkowi w przygotowaniu się do balu i poznaniu Księcia. Dziarskie przygody bohaterów, pełne fantastycznego humoru, niejednokrotnie powodowały u nas szeroki uśmiech. Nic więc dziwnego, że szczęśliwe zakończenie bajki spotkało się z gromkim aplauzem młodej publiczności, która na pożegnanie otrzymała od nas paczki ze świątecznymi łakociami i kalendarzem na nadchodzący rok.

Jeszcze raz dziękujemy za bardzo ciepłe przyjęcie i życzmy radosnych Świąt Bożego Narodzenia wspaniałej kadrze wychowawczej szkoły oraz aktorkom Teatru Kazio Sponge Corporation! :-)