Prosimy o Twój 1%

Rozlicz PIT 2015, przekaż 1% podatku na rzecz Fundacji Rosa i pomóż nam prowadzić projekty z obszaru zdrowia i edukacji! Dziękujemy za każde wsparcie!

Przyjacielu Fundacji Rosa, jeśli jeszcze nie dokonałeś rozliczenia podatkowego za ubiegły rok, serdecznie zachęcamy do przekazania 1% na działalność statutową naszej organizacji.

Dzięki Twojemu wsparciu możemy:

• prowadzić programy z zakresu zdrowia i edukacji – Rakoobronę i Lekki Tornister;
  • organizować projekty poświęcone historii Polski oraz podtrzymywaniu tradycji pisania listów – Kartkę ze Szpitala i Kartkę dla Powstańca;
  • działać na rzecz polepszenia warunków kształcenia dzieci i młodzieży w ramach programu Twoja Szkoła;
  • umożliwiać bezpłatne badania profilaktyczne pod kątem czerniaka skóry;
  • organizować zajęcia w Świetlicy Terapeutycznej dla dzieci z różnym stopniem niepełnosprawności.

Dzięki Tobie możemy zrobić naprawdę wiele dobrego! DZIĘKUJEMY!

Nasz KRS: 0000207472

Program PIT Pro 2015 – rozlicz PIT