Program PIT 2014

Bezpłatnie

PIT Pro 2014/2015 to całkowicie darmowy program, który służy do rozliczania podatku dochodowego. Stworzony został w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy prawne. Możemy skorzystać z niego na dwa sposoby:

• pobrać i zainstalować bezpośrednio komputerze
  • rozliczyć się online.

Jedynym warunkiem użycia jest zobowiązanie do przekazania 1% swojego podatku na wybraną organizacje pożytku publicznego. Rozliczając się z PIT Pro, mamy szansę pomóc.

Do jego obsługi nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy informatycznej, program PIT Pro jest bardzo intuicyjny. Przejrzyste formularze i pytania pomocnicze ułatwią Ci szybkie wypełnienie deklaracji. logo-ipk Program PIT Pro posiada rekomendację Instytutu Polskiej Księgowości

Bezpiecznie

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Twoje dane nie trafiły w niepowołane ręce. Naszym celem było uzyskanie maksymalnego bezpieczeństwa w tej kwestii, dlatego właśnie wszystkie przesyłane informacje są szyfrowane za pomocą 128 bitowego certyfikatu SSL, wydanego przez renomowaną firmę Certum. Program na bieżąco aktualizuje zarówno bazę adresową placówek skarbowych, jak i wzory formularzy pitowych – nie ma więc ryzyka, że wypełnisz niewłaściwy druk.

1% dla OPP

Fundacja ROSA pomaga potrzebującym dzieciom w ramach akcji m.in:
  • Twoja szkoła” - zakupić niezbędne pomoce dydaktyczne: komputery, książki, tablice multimedialne. Skorzystało – 2 000 placówek
  • Lekki tornister” – zakupić szafki do szkół. Skorzystało – 800 podopiecznych
  • Doświadczenie świata” – zapatrzyć sale w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny – stworzyliśmy 52 pomieszczenia terapeutyczne, z których skorzystało ponad 3200 dzieci
  • Pokój uśmiechu” – zaopatrujmy dziecięce szpitale w kolorowe pomieszczenia z mnóstwem zabawek, aby chore dzieci lepiej zniosły pobyt w szpitalach
  • Kartka ze szpitala” – zachęcamy dzieci przebywające w szpitalu do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych, zajęcia zorganizowaliśmy w ponad 50 szpitalach

Przyłącz się do naszej działalności. Zobacz ile możemy wspólnie zdziałać! Przekaż 1% swojego podatku i współtwórz nasze akcje.

Zobacz również więcej informacji o tym JAK POMAGAMY!

DRUK PIT

Program PIT zawiera aktualne druki zgodne z rozporządzeniem Ministra Finansów: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, z załącznikami PIT/B. PIT/D, PIT/2K, PIT/M, PIT/ZG, PIT-28/A, PIT-28/B oraz deklarację ZAP-3. Na bieżąco aktualizujmy wszelkie wzory, nie ma więc ryzyka, że wypełnisz złą deklarację i zostaniesz obciążony konsekwencjami finansowymi.

Instrukcja

1. Pobierz i zainstaluj program PIT 2014/2015. Oprogramowanie wymaga aby zalogowany użytkownik komputera miał prawa administratora na tym komputerze
  2. Uruchom program.
  3. Wypełnij PITy przy pomocy kreatora albo samodzielnie.
  4. Rozlicz PIT przez internet.
  5. Przekaż 1% podatku Fundacji Rosa.

Pomoc i wsparcie techniczne

W przypadku problemów z użytkowaniem programu prosimy o kontakt pod numerem telefonu 71 712 21 41 lub pod adresem pit@podatnik.info.