Pojechali dla podopiecznych naszej świetlicy

Pojechali dla podopiecznych naszej świetlicy

„Ktoś czeka na Twój ruch” – pod takim hasłem 28 czerwca na terenie Hotelu Wodnik we Wrocławiu odbył się wyjątkowy piknik dla pracowników eurobanku. Uczestnicy wydarzenia sprawdzali swoją kondycję na rowerach treningowych, a przy tym wspierali Świetlicę Terapeutyczną Fundacji Rosa.

Przejechane na rowerkach kilometry przeliczano na złotówki. Pieniądze zostaną przeznaczone na prowadzenie zajęć dla podopiecznych naszej Świetlicy Terapeutycznej. Jest się czym chwalić – podczas imprezy pracownicy eurobanku wykręcili prawie 500 km! Po doliczeniu kilometrów z akcji eurobike (wieloletniej inicjatywy eurobanku) mamy jeszcze bardziej imponujący wynik - 1943,9 km!

Na niedzielnym pikniku rodzinnym nie mogło zabraknąć przedstawicieli Fundacji Rosa. Pojawiliśmy się z czarnym namiotem kampanii Rakoobrona, oferując bezpłatne badanie znamion, a także rozdając ulotki informacyjne nt. raka płuca, raka szyjki macicy i czerniaka skóry, oraz gadżety RKBN. Chcieliśmy w ten sposób podziękować za zaangażowanie i wsparcie dla naszych podopiecznych.

Oprócz jazdy na rowerkach i badania znamion na uczestników imprezy czekało wiele innych atrakcji.  Malowanie twarzy, ogromna, dmuchana zjeżdżalnia oraz animacje przygotowane przez clowna stanowiły nie rada gratkę dla dzieci. Dorośli mogli powyginać ciało na zumbie, powalczyć o nagrody w licznych konkursach czy zbadać skład ciała.

Wydarzenie odbyło się w ramach Citizen Commitment, czyli szeregu inicjatyw Grupy Societe Generale, do której należy wrocławski eurobank, mających na celu umacnianie team spirit i zaangażowania pracowników Grupy w działalność prospołeczną. W tym roku akcja odbyła się pod nazwą Citizen Commitment Time i polegała na wspieraniu organizacji charytatywnych poprzez akcje wykorzystujące sport i kulturę do pomocy potrzebującym.

Po stokroć dziękujemy organizatorom i pracownikom eurobanku za zaangażowanie i hektolitry potu wyciśnięte podczas jazdy na rowerkach! Oby więcej tak wspaniałych inicjatyw!

Galeria