Podaruj nam swój 1%

Drodzy sympatycy i przyjaciele Fundacji Rosa, jeśli jeszcze nie dokonaliście rozliczenia podatkowego za ubiegły rok, serdecznie zachęcamy do przekazania 1% na działalność statutową Fundacji Rosa. Pomóżcie nam walczyć o bajkowe jutro dzieci i młodzieży!

Rozliczyć się z fiskusem możecie zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Aby w łatwiejszy i szybszy sposób przekazać 1% na naszą organizację, proponujemy skorzystanie z bezpłatnego programu PIT pro 2014. Wystarczą zaledwie trzy kroki, by dopełnić wszelkich formalności i wesprzeć nasze działania.

Wszystkim, którzy obdarzą nas zaufaniem, przekazując 1% na rzecz Fundacji Rosa, już teraz z całego serca dziękujemy! Miarą naszego wspólnego sukcesu będzie liczba uśmiechów, lżejszych tornistrów, osób świadomych onkologicznie oraz placówek wyposażonych w sprzęt wspomagający efektywną terapię osób niepełnosprawnych i pomagający w edukacji uczniów.

Pamiętajcie o nas, rozliczając swój PIT!

Nasz KRS: 0000207472

Program PIT Pro 2014