PIT Online 2014

PIT za 2014 ONLINE

Wypełnienie pit online jest prostym i skutecznym sposobem na podatki. Składając pit 2014 w urzędzie rezygnujemy z udogodnień, jakie daje nam współczesna technika. Co tak naprawdę zyskujemy rozliczając się przy pomocy komputera ?

CZAS

Wybierając elektroniczny sposób rozliczeń, nie stoimy w urzędowych kolejkach, gdy zdarzy się nam zrobić błąd w rozliczeniu nie tracimy czasu na ponowne uzupełnienie e-deklaracji, po prostu korygujemy ją na bieżąco. Raz wprowadzając informacje, nie jesteśmy zmuszeni, aby je powielać, co skraca proces uzupełnienia pit.

BEZPIECZEŃSTWO

Programy pit 2014/2015 online do rozliczeń są wyposażone w system inteligentnych podpowiedzi, które wskazują użytkownikom, co należy wpisać w poszczególne rubryki. Dzięki takiej strategii minimalizuje się ryzyko popełnienia błędu.

KOMFORT

Zarówno przy samym wypełnianiu pit 2014 online, ponieważ niezbędny jest do tego tylko komputer, dostęp do Internetu i trochę wolnego czasu, jak przy samym wysyłaniu deklaracji – mamy pewność, że trafi ona na czas, we właściwe miejsce

BEZPROBLEMOWOŚĆ

Przy składaniu deklaracji pit online nie musimy się zastanawiać, czy składamy druk we właściwym okienku. Uzupełniony elektronicznie formularz zawsze trafi we właściwe miejsce. Dlaczego? Ponieważ większość programów na bieżąco aktualizuje swoje bazy wzorów pit oraz dane adresowe placówek skarbowych

POMOC POTRZEBUJĄCYM

Jak? Przekazując 1% z podatku na Fundację Rosa, wspierasz nasze działania! ZOBACZ JAK POMAGAMY!

BRAK OPŁAT

Nie obawiaj się zatem wypełniać swój pit 2014 online, korzystając z ich pomocy. Powszechność elektronicznego sposobu realizowania pit, jest wspierane przez Ministerstwo Finansów, które prowadzi w tym celu projekt E-Deklaracje.

logo-ipk

Program PIT Pro 2014 uzyskał rekomendację Instytutu Polskiej Księgowości

1% dla OPP

Przy okazji rozliczeń pit online pomyślmy o dzieciach i przekażmy im swój 1%. Fundacja ROSA działa w ramach akcji m.in:

•  „Pokój uśmiechu” – wyposażamy dziecięce szpitale w przyjazne i kolorowe pomieszczenia z mnóstwem zabawek tak, aby chore dzieci lepiej zniosły pobyt w szpitalach
  • „Kartka ze szpitala” – zachęcamy dzieci przebywające w szpitalu do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych, zajęcia zorganizowaliśmy w ponad 50 szpitalach
  •  „Twoja szkoła” – kupujemy niezbędne pomoce dydaktyczne: książki, komputery, tablice multimedialne. Skorzystało – 2 000 placówek
  •  „Lekki tornister” – pomagamy szkołom zakupić szafki, aby dzieci nie musiały dźwigać podręczników. Chronimy ich kręgosłupy! Skorzystało – 800 podopiecznych
  • „Doświadczenie świata” – zapatrujemy sale w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny – stworzyliśmy 32 pomieszczenia terapeutyczne, z których skorzystało ponad 3200 dzieci

I Ty możesz przyłączyć się do naszych akcji! Rozlicz pit online -> Przekaż 1% podatku -> Uwierz, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

DRUK PIT

Program PIT zawiera aktualne druki zgodne z rozporządzeniem Ministra Finansów na rok 2014: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, z załącznikami PIT/B. PIT/D, PIT/2K, PIT/M, PIT/ZG, PIT-28/A, PIT-28/B oraz deklarację ZAP-3. Dbamy o to, by wszelkie wzory deklaracji były najnowsze, nie ma więc ryzyka, że uzupełnisz niewłaściwą deklarację i urząd obciąży Cię konsekwencjami finansowymi. Wszystkie druki PIT możesz wypełnić online do 30 kwietnia 2014!

Instrukcja

1. Pobierz i zainstaluj program PIT 2014/2015. Oprogramowanie wymaga aby zalogowany użytkownik komputera miał prawa administratora na tym komputerze
  2. Uruchom program.
  3. Wypełnij PITy przy pomocy kreatora albo samodzielnie.
  4. Wyślij PIT online bezpośrednio do Urzędu!
  5. Przekaż 1% podatku Fundacji Rosa.

Pomoc i wsparcie techniczne

W przypadku problemów z użytkowaniem programu prosimy o kontakt pod numerem telefonu 71 712 21 41 lub pod adresem pit@podatnik.info.