Konkurs plastyczny „Zdrowie naszym skarbem”

Koordynator ds. promocji zdrowia w Przedszkolu nr 66 – Pani Magdalena Mucha zaprasza do udziału w Konkursie plastycznym „Zdrowie naszym skarbem”. Projekt jest skierowany do dzieci w wieku 3-6 lat z przedszkoli należących do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

W ramach Konkursu „Zdrowie naszym skarbem” dzieci mają za zadanie przygotować prace plastyczne nawiązujące do:

- zdrowego odżywiania;

- aktywności fizycznej;

- współpracy, pozytywnych postaw wobec osób niepełnosprawnych.

Przy ocenie pracy przede wszystkim będzie brany pod uwagę wkład własny dziecka w jej wykonanie. W dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 lat oraz 5-6 lat – zostaną przyznane nagrody główne. Każde przedszkole oraz dziecko biorące udział w Konkursie otrzyma dyplom.

Wymagania dotyczące prac:

• Format: A4 (bez passe partout),
  • forma płaska,
  • technika dowolna.

Prace należy wykonać indywidualnie. Każda placówka może wybrać po 2 prace. Na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę: Imię i Nazwisko autora, wiek, imię i nazwisko nauczyciela, nazwa i adres placówki.

Termin dostarczania prac: od 14 do 25 października 2019 r.

Finał konkursu odbędzie się 20 listopada o godz. 12.00 w Przedszkolu nr 66.

Miejsce dostarczania prac: Przedszkole nr 66 „Bajkolandia”, ul. Łączna 1-5, 54-004 Wrocław. Prace mogą być dostarczone osobiście lub przesłane pocztą tradycyjną.

Koordynatorem projektu jest Magdalena Mucha, koordynator ds. promocji zdrowia w Przedszkolu nr 66, e-mail: magda.mucha85@wp.pl

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i dołączenie zgody na przetwarzanie danych uczestnika Konkursu (Załącznik nr 1).

Konkurs obywa się w ramach zadania publicznego pn. „ORGANIZACJA I REALIZACJA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ, W RAMACH PROGRAMU WROCŁAWSKIEJ SIECI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE W 2019 ROKU”. Projekt został zgłoszony oraz oceniony pozytywnie w ramach  KONKURSU NA REALIZACJĘ MIĘDZYSZKOLNYCH I MIĘDZYPRZEDSZKOLNYCH PROJEKTÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOORDYNATORÓW DS. PROMOCJI ZDROWIA WE WROCŁAWIU.

Program finansowany przez Miasto Wrocław.