Gabinet Rakoobrony w nowej lokalizacji

Gabinet Rakoobrony w nowej lokalizacji

Od 19 maja bezpłatny punkt badania znamion w ramach kampanii Rakoobrona jest otwarty w nowym miejscu – w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznym Opieki Zdrowotnej „Dobrzyńska”. Zachęcamy do rejestracji na darmowe konsultacje!

Zmiana miejsca gabinetu jest wynikiem potrzeb wrocławskich pacjentów. Mimo że punkt badania znamion na Ołtaszynie cieszył się ogromnym zainteresowaniem - w niecały rok przebadaliśmy blisko 1209 osób -  pojawiały się komunikaty, że warto pomyśleć o miejscu w innej lokalizacji, w centrum miasta. W międzyczasie nawiązaliśmy współpracę z jednym z największych centrów medycznych na Dolnym Śląsku – Wojewódzkim Zespołem Specjalistycznym Opieki Zdrowotnej „Dobrzyńska”. Mamy nadzieję, że odbiorcy naszej kampanii będą zadowoleni z tej zmiany.

Rejestracja na bezpłatne badanie znamion w Centrum Medycznym „Dobrzyńska” (ul. Dobrzyńska 21/23) jest prowadzona we wtorki i czwartki w godz. 10.00–12.00. Lekarz specjalista przyjmuje pacjentów w każdy wtorek w godz. 15.00–19.00 z pominięciem świąt i dni wolnych od pracy.

Rejestracji na bezpłatne badanie znamion można dokonać, dzwoniąc pod numer: 733 972 730.

Z badania mogą skorzystać osoby w każdym wieku, również dzieci (pod opieką rodzica lub opiekuna) i kobiety w ciąży. By zasięgnąć porady dermatologa, nie potrzeba skierowania od lekarza pierwszego kontaktu.