Fundacja Rosa złotym sponsorem Fabryki św. Mikołaja!

Fundacja Rosa złotym sponsorem Fabryki św. Mikołaja!

Mamy przyjemność poinformować, że Fundacja Rosa, przekazując kwotę 35 tys. złotych, została trzecim Złotym Sponsorem tegorocznej, 10. już edycji Fabryki św. Mikołaja.

To już czwarty rok, kiedy Fundacja Rosa wspiera działania tej akcji charytatywnej organizowanej przez wrocławską „Gazetę Wyborczą”. Środki przekazane przez darczyńców zostaną przeznaczone na prezenty dla najuboższych dzieci oraz na ukończenie budowy przychodni specjalistycznej przy ul. Jedności Narodowej dla dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych, którą tworzy Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Wielki finał Fabryki i impreza mikołajkowa odbędą się 7 grudnia w Kinie Nowe Horyzonty. Wtedy tysiąc dzieci obejrzy film podczas specjalnego seansu i otrzyma paczki.

Co więcej, aby włączyć w akcję jak najwięcej osób, 8 grudnia na Placu Solnym odbędzie się Bieg św. Mikołaja organizowany przez „Gazetę” wspólnie ze Stowarzyszeniem Pro-Run i Fundacją Wspierania Organizacji Pozarządowych „UMBRELLA”. Już teraz serdecznie zapraszamy do wzięciu udziału w zabawie! Nie trzeba być doświadczonym maratończykiem, aby pomóc – wystarczy przed startem wrzucić dowolną kwotę do skarbonki i przebiec jakikolwiek dystans na 300 metrowej trasie.

Fundacja Rosa, jako Złoty Sponsor Fabryki św. Mikołaja, będzie miała też przyjemność uczestniczyć w nagraniu pamiątkowego teledysku z piosenką akcji w rytmie reggae. Mamy nadzieję, że efekt końcowy wprawi Państwa w świąteczny i radosny nastrój ;)