Zgłoś kandydata do Nagrody BohaterONy 2021 im. Powstańców Warszawskich! Doceń tych, którzy opowiadają historię Polski

Zgłoś kandydata do Nagrody BohaterONy 2021 im. Powstańców Warszawskich! Doceń tych, którzy opowiadają historię Polski Do 31 sierpnia można zgłaszać kandydatów do III edycji Nagrody BohaterONy im. Powstańców Warszawskich – inicjatywy realizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!. Organizatorzy szukają firm, instytucji, nauczycieli, dziennikarzy, pasjonatów, organizacji pozarządowych oraz osób publicznych – wszystkich, którzy aktywnie promowali wiedzę o historii Polski XX w. oraz edukację historyczno-patriotyczną od 1 stycznia 2020 r. do 31 lipca 2021 r.

Laureatów w każdej z siedmiu kategorii wybierze Kapituła Nagrody złożona z przedstawicieli polskiego rządu, środowisk kombatanckich, historyków i ambasadorów VI edycji kampanii BohaterON – włącz historię!. Na podstawie oddanych przez nią głosów zostaną przyznane Złote, Srebrne i Brązowe BohaterONy.

Udział w wyborze laureatów będą mieli również internauci, którzy w wyniku głosowania za pośrednictwem strony www.BohaterON.pl w każdej kategorii przyznają Złotego BohaterONa Publiczności. Kandydata do Nagrody może zgłosić każda pełnoletnia osoba – wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie kampanii i przesłać jego skan wraz ze zgodą kandydata na adres nagroda@bohateron.pl. Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia. Nie czekaj, zgłoś swojego kandydata!

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się w październiku w Warszawie.

ZGŁOŚ KANDYDATA