Zapraszamy na szkolenie dla nauczycieli

Zapraszamy na szkolenie dla nauczycieli

Serdecznie zapraszamy na szkolenie praktyczne ze specjalnymi taśmami/gumami w ramach profilaktyki wad postawy u nauczycieli. Spotkanie odbędzie się 10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 71 we Wrocławiu (wejście od ulicy Kołłątaja), a poprowadzi je dr n. med. Krzysztof Aleksandrowicz specjalista fizjoterapii oraz rehabilitacji ruchowej zajmujący się wadami postawy.

Szkolenie jest skierowane do koordynatorów ds. promocji zdrowia, pozostałych nauczycieli, rodziców, pedagogów, pielęgniarek oraz pracowników placówek należących do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

Profilaktyka wad postawy – część praktyczna, sala 3.03, III piętro, godz. 15:50-17:20

Na szkoleniu obowiązuje wygodny, swobodny strój sportowy (sportowa bluzka, sportowe spodnie lub legginsy, sportowe buty) !!!

Część praktyczna będzie ukierunkowana na aktywne przerwy w pracy oraz ćwiczenia na zdrowy kręgosłup z wykorzystaniem taśm/gum. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać specjalistyczne przybory i przyrządy w ramach zajęć korygujących i profilaktycznych. Pod okiem specjalisty będą wykonywać ćwiczenia, które można będzie powtarzać w domu lub w szkole.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat.

Uwaga! Na szkolenie obowiązują zapisy.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wysłać maila na adres: promocjazdrowia@fundacjarosa.pl, w tytule wiadomości wpisując nazwę szkolenia „Profilaktyka wad postawy- część praktyczna”.  W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który prześlemy Państwu informację zwrotną potwierdzającą udział w szkoleniu oraz przypomnienie o wydarzeniu.

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Dziękujemy Pani Annie Hoffman ze Szkoły Podstawowej nr 71 we Wrocławiu za pomoc w organizacji szkolenia.

Szczegóły dotyczące spotkania można poznać, dzwoniąc pod nr tel. 733 972 730.

Szkolenie jest finansowane ze środków Miasta Wrocław w ramach zadania ORGANIZACJA I REALIZACJA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ W RAMACH PROGRAMU WROCŁAWSKIEJ SIECI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE W 2019 ROKU zgodnie z umową nr D/WZD/2336/1/2019 z dnia 01.04.2019 r. zawartą pomiędzy Gminą Wrocław a FUNDACJĄ ROSA.