Weź udział w szkoleniu i dowiedz się, jak zachęcić dzieci do zdrowego odżywiania

Weź udział w szkoleniu i dowiedz się, jak zachęcić dzieci do zdrowego odżywiania

Fundacja Rosa serdecznie zaprasza na szkolenie „Zdrowy smak od najmłodszych lat” – czyli jak zachęcić do zdrowego żywienia dzieci i młodzież? Spotkanie odbędzie się 24 września w godz. 14.30-16.45, w Szkole Podstawowej nr 97 we Wrocławiu. Wejście od strony ul. I. Pawłowa 15 (dawne Gimnazjum nr 5), w sali nr 12 (I piętro).

Szkolenie jest skierowane do koordynatorów ds. promocji zdrowia, pozostałych nauczycieli, rodziców, pedagogów, pielęgniarek oraz pracowników szkoły należących do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

Spotkanie poprowadzi dr n. med. Anna Felińczak – dietetyk, na co dzień związana z Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu. Temat szkolenia został ustalony na podstawie analizy ankiety sprawdzającej potrzeby szkoleniowe koordynatorów ds. promocji zdrowia. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat.

Uwaga! Na szkolenie obowiązują zapisy.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wysłać maila na adres: promocjazdrowia@fundacjarosa.pl, w tytule wpisując nazwę szkolenia „Zdrowy smak od najmłodszych lat”. W treści wiadomości prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, na który prześlemy Państwu informację zwrotną potwierdzającą udział w szkoleniu oraz przypomnienie o wydarzeniu.

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Dziękujemy Pani Monice Gębarskiej ze Szkoły Podstawowej nr 97 za pomoc w organizacji szkolenia.

Szczegóły dotyczące szkolenia można poznać dzwoniąc pod nr tel. 733 972 730

Szkolenie finansowane jest ze środków Miasta Wrocław w ramach zadania ORGANIZACJA I REALIZACJA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ, W RAMACH PROGRAMU WROCŁAWSKIEJ SIECI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE W 2019 ROKU zgodnie z umową nr D/WZD/2336/1/2019 z dnia 01.04.2019 r. zawartą pomiędzy Gminą Wrocław a FUNDACJĄ ROSA.