VIII Spartakiada w Tajemniczym Ogrodzie

VIII Spartakiada w Tajemniczym Ogrodzie

Przedszkole nr 2 „Tajemniczy Ogród” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „VIII Spartakiada w Tajemniczym Ogrodzie”. To olimpiada skierowana do dzieci z najstarszych grup przedszkolnych z dzielnicy Wrocław-Sępolno należących do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w konkurencjach sportowych , które zostaną rozegrane w systemie stacyjnym. Przy każdej stacji do wykonania będzie inne wyzwanie sportowe. Na zakończenie, przed ogłoszeniem wyników, dzieci będą miały czas na zdrowy poczęstunek. Najstarsza grupa gospodarzy przedstawi dwie piosenki na temat zdrowego stylu życia, następnie zaprosi uczestników do wspólnego tańca. Projekt będzie realizowany na terenie ogrodu Przedszkola nr 2 „Tajemniczy Ogród” przy ul. Walerego Sławka 5 13 czerwca 2019 r. (czwartek). Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00. Uczestnicy otrzymają nagrody oraz dyplomy.

Termin: 13 czerwca 2019 r. (czwartek), godz. 10.00 – 12.00
Miejsce: Przedszkole nr 2 „Tajemniczy Ogród”, ul. Walerego Sławka 5

Warunki uczestnictwa:

  • przesłanie na adres paulasz23@wp.pl zgłoszenia udziału zawierającego nazwę i numer Przedszkola;
  • Drużyny zobowiązane są przygotować na spartakiadę:
    - strój sportowy w jednym kolorze dla drużyny oraz obuwie sportowe,
    - jeden okrzyk „bojowy” z nazwą drużyny sportowej.

Koordynatorem projektu i gospodarzem wydarzenia jest Katarzyna Grdeń, koordynator ds. promocji zdrowia w Przedszkolu nr 2 „Tajemniczy Ogród”, e-mail: paulasz23@wp.pl

Konkurs obywa się w ramach zadania publicznego „ORGANIZACJA I REALIZACJA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ W RAMACH PROGRAMU WROCŁAWSKIEJ SIECI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE W 2019 ROKU”. Projekt został zgłoszony oraz oceniony pozytywnie w ramach  KONKURSU NA REALIZACJĘ MIĘDZYSZKOLNYCH I MIĘDZYPRZEDSZKOLNYCH PROJEKTÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOORDYNATORÓW DS. PROMOCJI ZDROWIA WE WROCŁAWIU.

Program jest finansowany przez Miasto Wrocław.

Regulamin projektu Spartakiada
Plakat VIII Spartakiady