V Spartakiada Dziecięca Przedszkoli Promujących Zdrowie

V Spartakiada Dziecięca Przedszkoli Promujących Zdrowie

Przedszkole nr 3 „Wesoła Trójeczka” zaprasza do udziału w projekcie „V Spartakiada Dziecięca Przedszkoli Promujących Zdrowie”. Zawody sportowe odbędą się 1 października o godz. 10.00 na terenie Przedszkola nr 3, przy ul. Nowowiejskiej 80. To wydarzenie skierowane jest do dzieci z najstarszych grup przedszkolnych z dzielnicy Wrocław-Śródmieście należących do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

Przedszkolaki wezmą udział w konkurencjach sportowych , które zostaną rozegrane w systemie stacyjnym. Przy każdej stacji do wykonania będzie inne wyzwanie sportowe. Na zakończenie, przed ogłoszeniem wyników, dzieci będą miały czas na poczęstunek. Projekt będzie realizowany na terenie ogrodu Przedszkola nr 3 „Wesoła Trójeczka” przy ul. Nowowiejskiej 80 w dniu 1 października 2019 r. (wtorek). Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00. Uczestnicy otrzymają nagrody oraz dyplomy.

Koordynatorem projektu i gospodarzem wydarzenia jest Agnieszka Markiewicz, koordynator ds. promocji zdrowia  w Przedszkolu nr 3 „Wesoła Trójeczka”, tel. 71 798 63 32, e-mail: markiewiczagnieszka@interia.pl

Konkurs obywa się w ramach zadania publicznego „ORGANIZACJA I REALIZACJA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ W RAMACH PROGRAMU WROCŁAWSKIEJ SIECI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE W 2019 ROKU”. Projekt został zgłoszony oraz oceniony pozytywnie w ramach  KONKURSU NA REALIZACJĘ MIĘDZYSZKOLNYCH I MIĘDZYPRZEDSZKOLNYCH PROJEKTÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOORDYNATORÓW DS. PROMOCJI ZDROWIA WE WROCŁAWIU.

Program jest finansowany przez Miasto Wrocław.

Regulamin_Konkursu_V_Spartakiada_Przedszkole_nr_3

Klauzula interesu publicznego

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda rodzica - stan zdrowia dziecka