Sportowa Olimpiada w „Tajemniczym Ogrodzie”

Sportowa Olimpiada w „Tajemniczym Ogrodzie”

13 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w sportowej olimpiadzie „VIII Spartakiada w Tajemniczym Ogrodzie”, w której wzięły udział przedszkola należące do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

W sportowych rozgrywkach uczestniczyło 6 przedszkoli z dzielnicy Wrocław - Sępolno.  Na terenie ogrodu Przedszkola nr 2 przygotowano 7 stacji z konkurencjami. Przy każdej z nich dzieci miały do wykonania inne zadanie, np. „slalom z przeszkodami”, „woreczek na głowie” czy „ścieżka sensoryczna”. Po zawodach był czas na chwilę odpoczynku i poczęstunek. Każde przedszkole biorące udział w wydarzeniu otrzymało dyplom, statuetkę oraz pakiet gadżetów sportowych.

Pani Katarzynie Grdeń należą się podziękowania i gratulacje za organizację i koordynację międzyprzedszkolnej olimpiady. Dzięki takim projektom możliwe jest propagowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia już od najmłodszych lat.

Projekt był realizowany w ramach zadania publicznego „ORGANIZACJA I REALIZACJA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ W RAMACH PROGRAMU WROCŁAWSKIEJ SIECI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE W 2019 ROKU”.

Program jest finansowany przez Miasto Wrocław.

Galeria