Ruszyła V edycja akcji kampanii BohaterON. Wyślij e-kartkę do Powstańca!

Ruszyła V edycja akcji kampanii BohaterON. Wyślij e-kartkę do Powstańca! Rusza V edycja ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię. W tym roku wysyłając kartkę, każdy może nie tylko okazać pamięć Powstańcom Warszawskich, ale również realnie pomóc.

Przez cały rok zespół BohaterON angażuje się w pomoc bezpośrednią skierowaną do bohaterów walki o stolicę. Pomaga w codziennych obowiązkach, koordynuje pomoc medyczną i opiekę pielęgniarską, dowozi obiady, dostarcza zakupy. Wspiera materialnie tych, którzy tego potrzebują. Dlatego w tym roku każdy, kto chce uhonorować uczestników walk o stolicę, może również pomóc dzięki odpłatnej kartce online, która w formie drukowanej trafi do Powstańców.

Pocztówki do Powstańca można wysyłać za pośrednictwem strony www.BohaterON.pl od 1 sierpnia do 2 października. Na kartce obowiązuje limit 25 słów – tylu, ile maksymalnie można było zawrzeć w korespondencji wysyłanej pocztą polową podczas Powstania Warszawskiego.

Każdy odwiedzający stronę ma możliwość wyboru wzoru kartki do zakupu- kartkę brązową (za 10 zł), kartkę srebrną (za 50 zł), kartkę złotą (za 100 zł).