Zapraszamy na Pomagacie.pl

Brakuje Ci środków na leczenie, rehabilitację, drobne remonty czy wyprawkę szkolną dla dziecka? Ktoś Ci bliski jest w trudnej sytuacji życiowej? Skorzystaj z naszej platformy finansowania społecznościowego – POMAGACIE.PL!

By założyć dedykowaną sobie lub krewnemu zbiórkę na naszym portalu, nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy, nie musisz też uiszczać opłaty prowizyjnej. Wystarczą chęci i wytrwałość.

Konto założysz w trzech prostych krokach – po kliknięciu na znajdujący się u góry strony przycisk „Utwórz zbiórkę” zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, m.in. opisanie celu zbiórki i wgranie zdjęć. Na koniec wystarczy, że naciśniesz „Wyślij zgłoszenie” i gotowe – po zaakceptowaniu wiadomości przez pracowników fundacji zbiórka będzie widoczna na stronie.

Dlaczego warto działać z Pomagacie.pl? Osoba korzystająca z platformy otrzymuje dostęp do palety specjalnie przygotowanych narzędzi pomagających gromadzić niezbędne fundusze. Są to:

• subkonto – dedykowane miejsce, gdzie w bezpieczny sposób zbierane są środki na daną zbiórkę;
  • indywidualna strona internetowa z historią potrzebującej osoby;
  • program do rozliczania PIT;
  • wsparcie specjalistów z fundacji na każdym kroku zakładania i prowadzenia zbiórki;
  • baza wiedzy na temat pozyskiwania funduszy.

Zaufaj nam! Wejdź na www.pomagacie.pl – załóż zbiórkę lub pomóż spełnić marzenia naszych podopiecznych, wspierając ich cel dowolną kwotą!