Do 15 lipca trwają zapisy do projektu Kartka ze Szpitala

Do 15 lipca trwają zapisy do projektu Kartka ze Szpitala

Jak co roku nieodłącznym elementem kampanii BohaterON – włącz historię! jest Kartka dla Powstańca – specjalna edycja akcji Kartka ze Szpitala. Zapraszamy wszystkie szkoły szpitalne, przyszpitalne i sanatoryjne na terenie całego kraju do wzięcia udziału w projekcie.

W ramach akcji pacjenci szpitalnych oddziałów dziecięcych wykonują własnoręcznie laurki z życzeniami dla uczestników Powstania Warszawskiego. Odbywa się to podczas specjalnie przygotowanych warsztatów pod opieką pedagoga. Kartki sprawiają ogromną radość adresatom, ale co równie ważne, dają możliwość nawiązania kontaktu z uczestnikami Powstania Warszawskiego, którzy niejednokrotnie odpowiadają na przesłane życzenia.
Organizator przesyła materiały potrzebne do wykonania laurek, ponadto uczestnictwo w akcji jest okazją do zdobycia nagród rzeczowych w konkursie na najładniejsze laurki.
Zapisy trwają do 15 lipca 2022 roku. Formularz zgłoszeniowy i regulamin znajduje się pod linkiem https://bohateron.pl/edukacja/kartka-dla-powstanca/

Więcej informacji na temat projektu udziela Natalia Gorowa-Taborska, email natalia@bohateron.pl, tel. 530 442 795.