Zapraszamy na Festyn Rodzinny „Wesołej Trójeczki”

Zapraszamy na Festyn Rodzinny „Wesołej Trójeczki”

W najbliższa sobotę, 30 maja, w przedszkolu podopiecznego naszej Świetlicy Terapeutycznej, Kuby Wolnego, odbędzie się Festyn Rodzinny. Nie zabraknie akcentu związanego z Fundacją Rosa –tajemniczego oceanarium!

Przedszkole „Wesoła Trójeczka” we Wrocławiu na ostatnią sobotę maja zaplanowało moc atrakcji. W godz. 10.00-14.00 uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w zabawach tanecznych, konkursach, loteriach fantowej i balonowej oraz atrakcjach przygotowanych przez policjantów, strażaków i strażników miejskich. Ponadto przewidziano występy taneczne przedszkolaków, dmuchany zamek dla dzieci, stoiska z rozmaitymi potrawami i wiele innych atrakcji.

Podczas festynu dzieci i rodzice na chwilę przeniosą się w pełen magii, podwodny świat i – angażując swoje zmysły – zgłębią jego tajniki. W czarnym namiocie, przy wykorzystaniu sprzętów udostępnionych przez Świetlicę Terapeutyczną Fundacji Rosa, powstanie tajemnicze oceanarium. Warto je odwiedzić i doświadczyć świata poprzez stymulację bodźców słuchowych, dotykowych, wzrokowych i zapachowych.

Zapraszamy! 30 maja, Przedszkole nr 3 „Wesoła Trójeczka”, ul. Nowowiejska 80 we Wrocławiu, godz. 10.00-14.00.

Plakat Festynu Rodzinnego