Spraw prezent podopiecznym Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania

Spraw prezent podopiecznym Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania

Podopieczni Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania marzą o własnym, sportowym placu zabaw. Wychowankowie "KAMYKA" - domu będącego częścią WCOW – nie mają miejsca do kreatywnej i bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu. Razem możemy to zmienić!

Niezagospodarowana do tej pory powierzchnia wokół placówki przy ul. Kamieńskiego 253 we Wrocławiu ma ogromny potencjał, a dzieci prześcigają się w pomysłach na jej urządzenie. Niestety od kilku lat z powodu szeregu innych wydatków nie udaje się spełnić marzeń wychowanków „Kamyka” o boisku do gry w piłkę nożną, huśtawkach, karuzeli i piaskownicy.

By dziecięce pragnienia mogły się ziścić, razem z Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania, Bartoszem Gonczarkiem i Fundacją Sensoria zorganizowaliśmy akcję „Wykręć plac zabaw”.

Pomysłodawcą sportowo-charytatywnego wydarzenia jest Bartosz Gonczarek. 10 grudnia współtwórca innowacyjnego polskiego start-up’u Explain Everything podczas dziesięciu godzin pokonał na rowerze stacjonarnym niemal 400 km, odbywając 10 ciężkich treningów pod rząd.

Wydarzenie było transmitowane na żywo w Internecie, a równolegle do niego na stronie www.pomagam.zrzutka.pl/wykrecplac prowadziliśmy zbiórkę publiczną na budowę placu zabaw wokół placówki przy ul. Kamieńskiego 253.

Zebraliśmy niemal 6 tysięcy złotych, potrzebujemy jeszcze minimum 24 000 zł, by marzenie dzieci z „Kamyka” mogło się spełnić. Do naszej inicjatywy może przyłączyć się każdy. Wystarczy wejść na stronę www.pomagam.zrzutka.pl/wykrecplac i przeznaczyć na cel wybraną kwotę.

Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie. Twój mały gest może wywołać ogromny uśmiech na twarzach dzieci. Do osób, które wesprą nas kwotą trzycyfrową, powędrują świąteczne kartki samodzielnie wykonane przez wychowanków „Kamyka”.

Sprawmy dzieciom niezwykły prezent na Święta!

Dorzuć się już teraz: https://pomagam.zrzutka.pl/wykrecplac

Zbiórka trwa do 31 stycznia 2017 r.