Spełniamy marzenie Julki

Spełniamy marzenie Julki

8-letnia Julka z Elbląga marzy, by w swoje urodziny dostać jak największą liczbę kartek. Do akcji włączyli się uczestnicy VII edycji projektu „Kartka ze Szpitala”!

Julka urodziła się z zespołem Downa. 6 miesięcy po narodzinach musiała zmierzyć się z kolejną diagnozą lekarską – zespołem Westa (padaczka lekooporna). W wieku 3 lat zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Chemioterapia i jej skutki uboczne doprowadziły do pogorszenia się zdrowia dziewczynki, Julka walczyła o życie na OIOM-ie. I tę walkę wygrała - obecnie choroba jest w reemisji. Julka jednak wciąż jeździ na kontrole i odbywa rehabilitację.

Dziewczynka 27 lutego kończy 8 lat i marzy, aby dostać jak największą liczbę kartek urodzinowych.  Kartki dla Julii wykonają również dzieci z 12 szpitali, które biorą udział w VII edycji projektu „Kartka ze Szpitala”.

Mamy nadzieję, że dostarczymy Julce wiele radości i przyczynimy się do tego, że jej urodziny będą wyjątkowe!

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przyczynienia się do wywołania uśmiechu na twarzy dziewczynki. Kartki można wysyłać na adres: Julia Frącek, ul. Świerkowa 16/5, 82-300 Elbląg.