Pomóż nam wybrać najpiękniejszą kartkę!

Pomóż nam wybrać najpiękniejszą kartkę!

Końca dobiega VI edycja projektu Kartka ze szpitala. Jej zwieńczeniem jest konkurs plastyczny „Fundacja Rosa - wytwórnia dziecięcej radości”. Do naszej siedziby spłynęło ponad 90 prac, spośród których musimy wybrać trzy najpiękniejsze. Pomożecie?

Konkurs „Fundacja Rosa – wytwórnia dziecięcej radości” polega na stworzeniu pocztówki promującej projekt Kartka ze szpitala oraz naszą organizację. Do udziału w nim zaprosiliśmy szpitale i ośrodki przyszpitalne, objęte szóstą edycją programu. Nagrodzimy dzieci, które zajmą trzy pierwsze miejsca, oraz placówkę zwycięzcy.

Przed nami nie lada wyzwanie – z 12 ośrodków przysłano do nas łącznie 98 prac! Dlatego gorąco prosimy o Waszą pomoc w wybraniu trzech najpiękniejszych kartek. W najbliższą środę, 20 maja, na profilu Fundacji Rosa w portalu społecznościowym Facebook rozpocznie się głosowanie na konkursowe prace. Potrwa ono do 31 maja. Autorzy kartek liczą na Wasze głosy!

By wybór zwycięzcy stał się przyjemniejszy, przewidzieliśmy minikonkurs dla osób głosujących. Będzie on polegał na kreatywnej odpowiedzi na jedno, krótkie pytanie. Autorzy trzech najciekawszych komentarzy otrzymają od nas gadżety Fundacji Rosa. Prawda, że warto?

Zwycięzców obu konkursów poznamy 1 czerwca, w Dzień Dziecka. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu

Przejdź do głosowania - start 20 maja o godz. 15.00