Odwiedź Salę Doświadczania Świata w Imparcie

Odwiedź Salę Doświadczania Świata w Imparcie

Rozgwieżdżone niebo, magiczne wiązki światłowodów i kolorowe kolumny wodne – to podstawowe elementy wyposażenia Sal Doświadczania Świata. Fundacja Rosa zaprezentuje model jednej z nich podczas II Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci we Wrocławiu. Przyjdź, doświadcz i dowiedz się, na czym polega terapia Snoezelen!

Miło nam poinformować, że Fundacja Rosa została partnerem II Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci, który odbędzie się we wrocławskim Imparcie w dniach 24-28 września 2014 roku, w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Podczas pięciu kolorowych, festiwalowych dni młodsi i starsi uczestnicy wydarzenia będą mogli nie tylko obejrzeć spektakle wystawiane przez europejskie teatry, ale również dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonują Świetlica Terapeutyczna Fundacji Rosa i Sala Doświadczania Świata.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć na własne oczy, jak wygląda przykładowa Sala Doświadczania Świata, na poziom -1 do Centrum Sztuki Impart, mieszczącego się przy ul. Mazowieckiej 17. Sala będzie czynna w dniach 24-28 września od 10.00 do 19.00. W godzinach 10.00-15.00 do dyspozycji odwiedzających pozostaną nie tylko pracownicy fundacji, ale także terapeuci, którzy postarają się udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania związane z Salami Doświadczania Świata oraz charakterystyką zajęć odbywających się w Świetlicy Terapeutycznej Fundacji Rosa.