Lekki Tornister – wyniki rekrutacji

Lekki Tornister – wyniki rekrutacji Dodatkowa rekrutacja do V edycji projektu Lekki Tornister już za nami. Poniżej przestawiamy listę wszystkich szkół zakwalifikowanych do udziału w projekcie w roku szkolnym 2016/2017!

Łącznie do udziału w V edycji projektu zakwalifikowały się 723 szkoły – prawie 78 000 uczniów i ponad 4 000 nauczycieli. Cieszymy się, że tegoroczna edycja programu Lekki Tornister spotkała się z tak dużym zainteresowaniem!

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich szkół zakwalifikowanych do udziału w V edycji projektu.

WYNIKI REKRUTACJI

Placówki które wysłały wypełniony formularz zgłoszenia do kampanii, a nie zostały zakwalifikowane do udziału w tegorocznej edycji, zyskały pierwszeństwo na liście rekrutacyjnej do kolejnej odsłony projektu. W najbliższych dniach skontaktujemy się ze wszystkimi szkołami, by poinformować o zaistniałej sytuacji. Ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i serdecznie gratulujemy zrekrutowanym placówkom.

Przypominamy, że z przyczyn niezależnych od nas nastąpiła zmiana terminu wysyłki materiałów edukacyjnych do szkół i zostaną one wysłane po 27 grudnia, za co serdecznie przepraszamy. Dołożymy wszelkich starań, aby materiały dotarły do Państwa jak najszybciej. Do końca stycznia każda placówka powinna otrzymać pakiet edukacyjny V edycji programu Lekki Tornister.

Każda informacja o jakichkolwiek zmianach terminów będzie publikowana na stronie www.lekkitornister.org oraz profilu projektu na Facebooku.