Ruszyła kolejna edycja konkursu na dofinansowanie Sal Doświadczania Świata

Ruszyła kolejna edycja konkursu na dofinansowanie Sal Doświadczania Świata 11.04.2014 r. Fundacja Rosa zaprasza do składania wniosków w kolejnej edycji konkursu na dofinansowanie Sal Doświadczania Świata, służących terapii Snoezelen. Celem projektu jest wyposażenie instytucji i organizacji prowadzących zajęcia z podopiecznymi w Sale Doświadczania Świata. Wsparcie Fundacji Rosa polega na wyposażeniu Sal w urządzenia i sprzęty służące terapii Snoezelen, pomoce edukacyjno-terapeutyczne i wszelkie inne elementy wyposażenia niezbędne do prowadzenia terapii Snoezelen.

Beneficjentami projektu mogą być wszelkiego rodzaju instytucje i organizacje prowadzące zajęcia terapeutyczne dla swoich podopiecznych. W szczególności projekt skierowany jest do jednostek oświatowych, szkół, przedszkoli, ośrodków szkolno-wychowawczych, fundacji oraz stowarzyszeń.

Sale Doświadczania Świata służą terapii Snoezelen, a ich odpowiednie wyposażenie pozwala na prowadzenie rehabilitacji, która, w uzupełnianiu z innymi formami terapii, przynosi pozytywne efekty. Fundacja Rosa, w ramach realizacji wcześniejszych projektów, wyposażyła już 26 Sal Doświadczania Świata na terenie całej Polski.

Zainteresowane podmioty zapraszamy do składania wniosków o dofinansowanie w terminie od 22 kwietnia do 6 maja 2014 r.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Szef Projektu - Dariusz Hac
mail: darek@fundacjarosa.pl, kom. 603 351 215.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin konkursu

Wniosek o dofinansowanie

Warunkowa umowa darowizny