Kartka ze szpitala dla Taty

Kartka ze szpitala dla Taty

Dziękuję ci Tato za każdy dzień z Tobą, za wycieczkę do zoo, za wspólne majsterkowanie, za czereśnie zerwane wcześnie rano, za uśmiech na twarzy, za to, że mnie bardzo kochasz (…) Twój synuś, Oliwier

Kochany Tatusiu, powiem otwarcie, a nie skrycie, że kocham Cię nad życie! Jak jesteś ze mną szczęśliwszy jest świat! Życzę ci sto lat!! (Kubuś).

Na dzień ojca ślę życzenia, bo to nie jest bez znaczenia. Jesteś dobry dla mnie Tato. Chcę Ci podziękować za to. Wspierasz mnie od urodzenia, więc się nigdy już nie zmieniaj! (Wiki)

Kochany Tato, w dniu Twojego święta chcę Ci życzyć więcej spokoju, dobrego nastroju, mniej pracowania, więcej wydawania. Byś polubił robić zakupy i nie sypał tyle pieprzu do zupy.

To tylko wybrane życzenia z kartek, które nadesłali do nas najmłodsi pacjenci dziecięcych oddziałów onkologicznych na konkurs z okazji Dnia Ojca zatytułowany "Tata- pierwszy bohater syna, pierwsza miłość córki". Spośród nadesłanych prac trudno nam było wybrać tę najpiękniejszą, bo wszystkie były wyjątkowe. Dlatego oprócz jednej zwycięskiej kartki postanowiliśmy wyróżnić dodatkowo cztery. Wszyscy uczestnicy konkursu dostaną od nas niespodzianki. Zapraszamy do obejrzenia prac.

Zwycięzcą konkursu została Justynka z Kraśnika, autorka kartki z krawatem  Serdecznie gratulujemy :-)

Galeria