Dziękujemy!

Dziękujemy!

10,3 mln złotych – tak wiele funduszy przekazali na rzecz Fundacji Rosa Polacy, składający zeznanie podatkowe za 2014 rok. Szanowni Państwo, z całego serca dziękujemy za wsparcie i udzielony nam kredyt zaufania!

Państwa pomoc stanowi dla nas dodatkowy bodziec do pracy. Dzięki wsparciu wiemy, że to, czym się zajmujemy, naprawdę ma sens. Uczynimy wszystko, by nie zawieźć Państwa oczekiwań i przez najbliższy rok będziemy rozwijać nasze projekty z zakresu zdrowia i edukacji: Rakoobronę, Lekki Tornister, Kartkę ze Szpitala, Kartkę dla Powstańca, Twoją Szkołę i zajęcia w Świetlicy Terapeutycznej; a także podejmiemy nowe wzywania.

Cieszymy się, że razem z nami działają Państwo na rzecz dzieci i młodzieży, walcząc o ich świadomość zdrowotną, wysoki poziom wiedzy oraz szczere uśmiechy. Przekazany na rzecz Fundacji Rosa 1% podatku dochodowego to nie tylko fundusze na rzecz naszej organizacji, ale przede wszystkim: zdrowsze kręgosłupy dzieci wczesnoszkolnych, nauczyciele i rodzice bogaci w wiedzę na temat profilaktyki wad postawy, placówki wyposażone w nowoczesny sprzęt, pomagający w efektywnej edukacji, młodzież i pedagodzy zyskujący informacje na temat czerniaka złośliwego, raka płuca i raka szyjki macicy, setki osób przebadane w czarnym namiocie przez lekarza dermatologa, uśmiechnięte buzie dzieci, które podczas pobytu w szpitalu wykonują kartki dla bliskich i Powstańców Warszawskich, poddając się nie tylko magii arteterapii, ale również poznając historię Polski, tradycję pisania listów i nowych ludzi; oraz – wreszcie – ponad 80 podopiecznych Świetlicy Terapeutycznej, uczęszczających na bezpłatne zajęcia i terapie, specjalnie dobrane do ich potrzeb.

W imieniu swoim i tych wszystkich, którym udało (i uda!) nam się pomóc, jeszcze raz po stokroć DZIĘKUJEMY!

 

Zespół Fundacji Rosa