Zakażenia pasożytnicze u dzieci – zapraszamy na szkolenie

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Zakażenia pasożytnicze u dzieci. Czy to wyłącznie problem zdrowotny?”. Spotkanie odbędzie się 22 listopada o godzinie 13:00 w Przedszkolu nr 56 „Duża Niezapominajka” przy ul. Wałbrzyskiej 2a we Wrocławiu.

Spotkanie poprowadzi lek. Jakub Dynia. Uczestnicy zapoznają się ze skalą problemu pasożytów wśród dzieci ze szczególnym uwzględnieniem owsików i wszawicy. Prowadzący opowie o przyczynach i objawach obecności pasożytów oraz zapobieganiu temu problemowi wśród dzieci, przedstawi fakty i mity dotyczące badań oraz leczenia.

Nasz specjalista przekaże kilka wskazówek w ramach profilaktyki i ochrony zdrowia oraz chętnie odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Temat szkolenia został ustalony na podstawie analizy ankiety sprawdzającej potrzeby szkoleniowe koordynatorów ds. promocji zdrowia. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat.

Szkolenia są skierowane do koordynatorów ds. promocji zdrowia, pozostałych nauczycieli, rodziców, pedagogów, pielęgniarek oraz pracowników placówek należących do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

Uwaga! Na szkolenie obowiązują zapisy.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wysłać maila na adres: promocjazdrowia@fundacjarosa.pl, w tytule wiadomości wpisując nazwę szkolenia „Zakażenia pasożytnicze u dzieci”. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który prześlemy Państwu informację zwrotną potwierdzającą udział w szkoleniu oraz przypomnienie o wydarzeniu.

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Szkolenie jest finansowane ze środków Miasta Wrocław w ramach zadania ORGANIZACJA I REALIZACJA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ W RAMACH PROGRAMU WROCŁAWSKIEJ SIECI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE W 2019 ROKU zgodnie z umową nr D/WZD/2336/1/2019 z dnia 01.04.2019 r. zawartą pomiędzy Gminą Wrocław a FUNDACJĄ ROSA.