Szkolenie dotyczące sztuki motywacji i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu

Szkolenie dotyczące sztuki motywacji i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „A gdybyś tak...  – sztuka motywowania i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu”. Spotkanie odbędzie się 18 grudnia w godz. 15.00-16.30 w Przedszkolu nr 56 „Duża Niezapominajka” przy ul. Wałbrzyskiej 2a we Wrocławiu.

Szkolenie poprowadzi Mariusz Kędzierski – polski artysta i mówca motywacyjny (specjalizacja: motywacja oraz komunikacja społeczna i międzyludzka). Jako mówca motywacyjny występuje od 2011 roku i jest jednym z najmłodszych oratorów w kraju. Przemawiał już łącznie do kilkudziesięciu tysięcy ludzi, a w lipcu 2016 roku był pierwszym w historii prelegentem z Polski podczas dużej konferencji w Azji. W grudniu 2017 roku znalazł się na Liście Mocy, czyli w gronie 100 Najbardziej Wpływowych Polek i Polaków z Niepełnosprawnością.

Uczestnicy spotkania wezmą udział w inspirującym wystąpieniu podkreślającym, jak ważna w życiu człowieka jest wewnętrzna determinacja i jaka jest jej korelacja z osiąganiem nakreślonego celu. Dowiedzą się, jak docenić to, co jest wokół – małe rzeczy, których nie zauważamy, a które często sprawiają nam przyjemność. Pomijane przez nas drobiazgi mogą być kluczowe nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale także prywatnej…

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Spotkanie jest skierowane do koordynatorów ds. promocji zdrowia, pozostałych nauczycieli, rodziców, pedagogów, pielęgniarek oraz pracowników placówek należących do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

Uwaga! Na szkolenie obowiązują zapisy.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wysłać maila na adres: promocjazdrowia@fundacjarosa.pl, w tytule wiadomości wpisując nazwę szkolenia  „A gdybyś tak…”, a w treści podając imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który mamy przesłać Państwu informację zwrotną potwierdzającą udział w szkoleniu oraz przypomnienie o wydarzeniu.

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Szkolenie jest finansowane ze środków Miasta Wrocław w ramach zadania ORGANIZACJA I REALIZACJA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ W RAMACH PROGRAMU WROCŁAWSKIEJ SIECI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE W 2019 ROKU zgodnie z umową nr D/WZD/2336/1/2019 z dnia 01.04.2019 r. zawartą pomiędzy Gminą Wrocław a FUNDACJĄ ROSA.