Spotkania organizacyjne dla przedszkoli

Serdecznie zapraszamy koordynatorów ds. promocji zdrowia oraz liderów dzielnic z przedszkoli, które należą do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie, na spotkania organizacyjne.

I SPOTKANIE

Zebranie dla wszystkich koordynatorów ds. promocji zdrowia w przedszkolach odbędzie się 18 października (piątek) o godz. 10.00 w Przedszkolu nr 56 „Duża Niezapominajka”, ul. Wałbrzyska 2a. Podczas spotkania przedstawione zostaną najważniejsze informacje dotyczące realizowanych wydarzeń i szkoleń w ramach zadania publicznego „ORGANIZACJA I RELIZACJA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ, W RAMACH PROGRAMU WROCŁAWSKIEJ SIECI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE W 2019 ROKU”.

II SPOTKANIE

Tego samego dnia odbędzie się drugie spotkanie - dla liderów dzielnic w sprawie „Festiwalu Zdrowia”. Spotkanie odbędzie się 18 października (piątek) o godz. 11.00 w Przedszkolu nr 56 „Duża Niezapominajka”, ul. Wałbrzyska 2a

Spotkania poprowadzi doradca ds. promocji zdrowia w przedszkolach – Pani Katarzyna Głowik-Jamróz. Prosimy o potwierdzenie obecności na adres e-mail:  kglowik0910@wroclawskaedukacja.pl

Więcej informacji na temat zadania publicznego: https://fundacjarosa.pl/fundacja-rosa-zadba-o-zdrowie-we-wroclawskich-szkolach/

Program jest finansowany przez Miasto Wrocław.