Łasuchowo, ale zdrowo – zapraszamy do udziału w projekcie

Przedszkole nr 56 „Niezapominajka” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Łasuchowo, ale zdrowo”. To kreatywne spotkanie dla intendentów i szefów kuchni oraz koordynatorów i dyrektorów przedszkoli, którzy należą do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zaprezentować posiłki i wymienić się przepisami na oryginalne autorskie potrawy przygotowywane w przedszkolnych stołówkach. Projekt jest realizowany już po raz VII w ramach wrocławskiego kiermaszu „PRZEPIS NA ZDROWIE”. Po spotkaniu powstanie księga z przepisami potraw, które przygotowane będą przez uczestników kiermaszu „Łasuchowo, ale zdrowo”. Spotkanie ma na celu promocję zdrowego stylu życia oraz zdrowej żywności. Uczestnicy otrzymają nagrody oraz dyplomy.

Termin: 6 czerwca 2019 r. (czwartek), godz. 12.00.
Miejsce: Przedszkole nr 56 „Niezapominajka”, ul. Dożynkowa 6a (Wielka Niezapominajka)

Warunki uczestnictwa:

• przesłanie do 24 maja 2019 r. na adres kglowik0910@wroclawskaedukacja.pl zgłoszenia udziału zawierającego:
    nazwę i numer Przedszkola;
    nazwę potrawy;
    przepis – składniki na 10 osób + wykonanie ;
  • prezentacja jednej potrawy z jadłospisu przedszkola na I lub II śniadanie;
  • pogodny nastrój i uśmiech.

Koordynatorem projektu i gospodarzem wydarzenia jest Katarzyna Głowik-Jamróz, koordynator ds. promocji zdrowia  i dyrektor Przedszkola nr 56 „Niezapominajka”, e-mail: kglowik0910@wroclawskaedukacja.pl

Konkurs obywa się w ramach zadania publicznego „ORGANIZACJA I REALIZACJA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ W RAMACH PROGRAMU WROCŁAWSKIEJ SIECI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE W 2019 ROKU”. Projekt został zgłoszony oraz oceniony pozytywnie w ramach  KONKURSU NA REALIZACJĘ MIĘDZYSZKOLNYCH I MIĘDZYPRZEDSZKOLNYCH PROJEKTÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOORDYNATORÓW DS. PROMOCJI ZDROWIA WE WROCŁAWIU.

Program jest finansowany przez Miasto Wrocław.

Plakat wydarzenia